Sıkça Sorulan Sorular

Qlik Sense Mobile ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular aşağıda bulabilirsiniz. Burada bulamadığınız sorular için destek talebi oluşturabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ortam bazlı olarak yıllık ücretlendiriliyor. Size özel fiyat almak için bizimle iletişime geçiniz.

App Store or Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Ücretiz lisans anahtarı için bizimle iletişime geçiniz.

Mobil cihazlar üzerinde üstün kullanıcı deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Mobil üzerinden sosyal medya kullanan herhangi bir Qlik Sense kullanıcısı rahatlıkla ürünü kullanabilir. 

Endüstri lideri EMM (Enterprise Mobile Management ) ürünleri olan Air Watch ve Mobile Iron üzerinden dağıtım ve yönetim yapabilirsiniz.

Kullanıcıların doğru veriye her yerde ve doğru zamanda erişim ihtiyacı vardır. En iyi kararları vermek ve işi daha hızlı ilerletmek için kullanıcıların anlık ihtiyaç duydukları verilere kolay erişim sağlayın.

Mevcut mobil çözümler, çalışanlar gerçekten kullanmadığı sürece bir katma değer yaratamazlar. Gelişmiş Kullanıcı Deneyimine her zaman erişim, yüksek benimseme oranları ile birleştiği zaman daha yüksek üretkenlik ve verimlilik yoluyla yatırımızın geri dönüşünü sağlar.

Kritik önemde takip etmek istediğiniz KPI’larınız için uyarı tanımlayın ve gerçek zamanlı bildirim alın. Böylece anlık kararlarla işlerinizi daha etkin bir şekilde yönetin.

Lisans anahtarınız üretilirken kurumsal standartlarınızı belirtirseniz kurumunuza özel lisans tanımlanıp ayarlar kolayca herkese uygulanır.

Qlik Sense Sunucularına herhangi bir kurulum gerektirmez. Bu nedenle UponBI Qlik Sense Mobile kullanmak için IT/BI ekiplerinin katılımına ihtiyaç yoktur. İş Birimi olarak mobil üzerinden direkt kullanıma başlayabilirsiniz.

Qlik Sense sunucularına CPU ve Memory kullanımı olarak herhangi bir ek yük getirmez.